1 (edytowany przez Admin 2008-05-13 12:39:42)

Temat: Witaminy ADEK

witam wszystkich mukolinków i ich rodziców. Od dłuższego czasu mam pewien poważny problem. Dotyczy on braku witamin przez co jak sie domyślacie mam problemy ze skórą, włosami i paznokciami. Co prawda łykam zalecone mi przez lekarza witaminki takie jak vit. a,d,e mam w kroplach i vit k w tabl. jednak  łykanie tylko tych witaminek nie pomaga mi za bardzo. szukam odpowiedniego dla mnie suplementu w którym będę miała compendium witamin i minerałów dostosowanego do codziennych potrzeb. dodam także że odżywiam się bardz dobrze, przez co nie mam problemów z waga:(
jestem też ciekawa jakie wy mukolinki stosujecie witaminki ( jaki mają składnik, ile kosztują? :)  za każda pomoc i sugestie bardzo dziękuje:)

2

Odp: Witaminy ADEK

Może powinnaś brać ADEKS
moja córka bierze witaminki i czasami ADEKS ( z oszczędności ) ale widzę,że ma porozdwajane paznokcie u rąk :-(

3

Odp: Witaminy ADEK

Właśnie jestem zainteresowana witaminami ADEKS ? prosila bym o informacje. ile kosztuja a przedzewszystkim czy mozna je kupic w polsce?

POzdrawiam

4

Odp: Witaminy ADEK

ADEKS w Polsce nie jest niestety dostępny, najlepiej ściągnąć go z USA.
Są jeszcze inne bardzo dobre witaminki, o składzie trochę lepszym niż Adeks nazywają się Source CF- koszt : 90 tabl za 30$ (są lepsze w smaku, smak gumy do żucia :)

Podaję stronę, z której zamawiała  moja znajoma ( bez recepty):
http://www.sourcecfnutritionals.com/

5

Odp: Witaminy ADEK

Aniu czy Twoja znajoma da rade zamówić te witaminki o których wspominasz(source cf) lub adeks?Jak to sie ma co do kosztów zamówienia,niestety nie znam angielskiego.Pozdrawiam.

6

Odp: Witaminy ADEK

Megi napisz do mnie na GG 5661042, napisze Ci jak mogę pomóc

7

Odp: Witaminy ADEK

Aniu kochana, nie mów ze lepsze bo Misia ich tknąc nie chce:) Mówi, ze obrzydliwe :) Ona preferuje adeks :))

8 (edytowany przez Megi29 2008-05-12 21:03:58)

Odp: Witaminy ADEK

Magda to zależy od dziecka,twoje preferuje ADEKS,Ani SOURCE CF.Każde dzieciątko to indywidualność;)

9 (edytowany przez Anka 2008-05-12 21:51:44)

Odp: Witaminy ADEK

Dziewczyny , moja córka toleruje zarówno Adeks jak i Source CF, więc bardzo mnie to cieszy :)
Madziu kochana, mówiąc dobre, miałam na myśli dobre dla mukolinków, gdzie skład zapewnia wszystkie niezbędne witaminy dla naszych dzieci.

10

Odp: Witaminy ADEK

Dziewczyny spokojnie, napisałam tylko że Dominice nie smakują source cf, nie ma sie co oburzac. Ania napisała, że source cf są lepsze w smaku - nie koniecznie, każdy lubi co innego. Super, że Wiki lubi source cf, przynajmniej mam się z kim wymienic :)
Pozdrawiam

11

Odp: Witaminy ADEK

ojojoj.wiuecie ,ze ja kiedys terz szukałam bo bo .Jednad gdy przeczytałam artykół dr. Pogorzelskiego ro juz wiem ze nasze polskie witaminy sa super no i dawki dobiera sie wg. zalecen.niema problemu z dawkami gdyz w aptekach sa rózne dawki np. vit.A w aptece polonez kosztuje około 5 złote i to dawka 6000 no i 60 sztuk.dodaje inna dawke no i podaje zgodnie z zaleceniami.Okazuje się ze nasze witaminy sa okej tyle ,ze nalerzy znac dawki podawania a z tym nie problem.Dzieci nawet lubia kolorowe wit.Nalerzy zwrócic uwage ze gdy podajemy inne wzmacniajace to terz sa tam dawki wit.wiec nalerzy czytac skład i dawki.Gdy zapoznałam sie z cenami to sperowadzanie wygodnego adeksu to sa koszta duze.
pozdrawiam.

12

Odp: Witaminy ADEK

Widomosc dla Reni:)) i kolezanek!!!!
Czesc dziewczyny!!!Od pewnego czasu przesiaduje na tym portalu bo pomagam znajomej z Polski (obecnie przebywam w Chicago) w zakupie pewnych witamin.rozumiem,ze te wszystkie nazwy sa Wam kobiet znane ale ja osobiscie polecam firme AKUNA ktora produkuje ALVEO I ONYX (ONYX to dokladny komplet witamin) mam brata chorego na porazenie mozgowe,wiec nie mamy latwego zycia.Jestem dystrybutorenm tego produktu ale niestety w Stanach (ale od razu mowie,ze u nas jest taniej niz w Polsce,tym bardziej,ze $ jest po 2 zl.)
Napiszcie do mnie w razie jakichkolwiek pytan a na pewno pomoge!!!! mam mnostwo klientow ktorzy maja wszelkie choroby ale jak nazie AKUNA mam mocna popularnosc i nadal wzrasta.PISZCIE
ewazachariasz@yahoo.com lub evelevi@poczta.onet.pl

pozdrawiam

13

Odp: Witaminy ADEK

zapomnialam dodac,poczytajcie sobie WWW.AKUNA.NET  maja tam tez dostep w jezyku polskim,zapraszam serdecznie na stronke
pozdrawiam

14

Odp: Witaminy ADEK

Czesc czy ktos by mogl doradzic jak kupic  adeks  z jakiegos wyprobowanego zrodla i transfer for life chewable citrus cream . Probuje cos znalezc na interencie w googlach i wysylam zapytanie o wysylke do polski ale niemam odzewu. Prosze o odpowiedz dziekuje a3a@tlen.pl