1

Temat: ginekolog

W Poznaniu jest Pani dr ginekolog która zajmuje się chorymi na muko,czy ktoś może podać mi dać jakieś namiary na kontakt.

2

Odp: ginekolog

A czy ktoś zna jakiegoś ginekologa w województwie śląskim, który zajmuje się chorymi na muko ??? Napiszcie namiary, plizzz......

3

Odp: ginekolog

Witam! Ja ostatnio też zaczynam myśleć o jakimś dobrym ginekologu, który ma pojęcie o muko, ponieważ coraz częściej myślę o dzidziusiu... Jak ktoś miał już jakieś dobre doświadczenia w tej kwestii, to proszę o wymianę doświadczeń. Pozdrawiam!

4

Odp: ginekolog

Hej wszystkim.
No i jak to tak? Czemu nikt nie odpowiada? ;)
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam wszystkich chorych na Muko !!!

5

Odp: ginekolog

Chyba wszystkie szukamy dobrego GINIA ;o)
Pozdrowienia

6

Odp: ginekolog

Witam kochane dziewczynki;) Co do Poznania to ja polecam, ale doktora. Niesamowity gość. Moge nawet powiedzieć, że wizyta u Niego to przyjemność;) Jeśli któraś z Was potrzebuje szczegółów lub namiarów kontaktujcie się ze mną pod malinka_a1@o2.pl. Buziaczki dla Was!!

7

Odp: ginekolog

Witam! A ja poszukuję jakichś kontaktów z dziewczynami z cf, które zostały już mamusiami. Wkrótce także będę mamusią i chcę pozbierać parę informacji o przebiegu ciąży. Mam nadzieję, że mój komunikat nie pozostanie bez echa:) Pozdrawiam:)

8

Odp: ginekolog

Interesują mnie także kontakty z kobietkami, które są w ciąży:) Jak to przechodzą fizycznie i psychicznie? Pozdrawiam:)

9

Odp: ginekolog

A znacie jakis adres meilowy do ginekologa zeby pogadac z nim na forum?
potrzebuje rady...:(

10

Odp: ginekolog

Cześć, ciężko tak ogólnie powiedzieć. Ja np. leczę się prywatnie i mam cały pakiet opieki. Taki, o nazwie Ty i rodzina. Nie chce nikogo zachęcać do opieki prywatnej, ale powiem Wam, że nie ma żadnego porównania do państwowej służby zdrowia. Nie chcę powielać stereotypów, ale "jak się zapłaci można wymagać", a z nfz-etem jak jest, wiadomo. Niby wszyscy płacimy i co z tego?