1

Temat: poradnia diabetologiczna w W-wie

Witam! Mam pytanie, zna ktoś dobrą poradnię diabetologiczną DLA DOROSŁYCH z muko? Najlepiej w Warszawie, ewent.okolice... Chyba będę musiała iść na ustawienie insuliny i nie wiem gdzie najlepiej.. Pozdrawiam :*:*:*

2

Odp: poradnia diabetologiczna w W-wie

Warszawa, Siedlce, okolice. Ja jestem z Sokołowa Podlaskiego 30 km od Siedlec :)

3

Odp: poradnia diabetologiczna w W-wie

Polecam Dr n.med. Hannę Trippenbach-Dulską  tel 022-632 77 05 lub około godz 9 rano 022-452 3224. Jest to pani doktor która prowadzi dzieci z mukowiscydozą i cukrzycą w Klinice Pulmonologii na Działdowskiej w Warszawie. Niestety z dorosłymi chorymi jest problem ponieważ tylko przyjmuje w Przychodni prywatnej na ul. Młynarskiej8/12. Można tam zrobić badanie hemoglobiny glikowanej. Jest to osoba bardzo ciepła z fantastycznym podejściem do chorego. Najważniejsze jest to że ma doświadczenie z chorymi na mukowisydozę zarówno z dziecmi jak i z doroslymi. My trafilismy do niej jeszcze w wieku dziecięcym ale chodzimy juz jako dorośli.
Pozdrawiam i życze powodzenia
Anna Kobyłecka

4

Odp: poradnia diabetologiczna w W-wie

Ja proponuje Ci rejestrację przez Internet. Tutaj znajdziesz diabetologów z Warszawy: http://medmemo.pl/szukaj/diabetolodzy,22/warszawa/. Paroma kliknięciami rezerwujesz dogodny dla Ciebie termin. Ja rejestruje się tak już jakiś czas i chwale sobie ten sposób rezerwacji wizyt. Może i Tobie przypadnie do gustu :)