1

Temat: Co mi jest?? ;(

Witam wszystkich. Jak wiadomo jestem osoba chora na mukowiscydoze.od dosc dawna nie czuje sie najlepiej. Boli mnie całe ciało jestem caly czas zmeczona i caly czas bym spala. Oddycha mi sie tez nie nejlepiej mam problemy w szczegolnosci pod wieczor gdzy klade sie spac. Czesto boli i kluja mnie serce mam cala obolala klatke piersiowa oczywiscie klatka piersiowa tez mnie   kuje:( na to wszystko mam słuchy kaszel.  Mialam przez pewnien czas 7 inhalacji dziennie niestety te inhalacje nie pomogly. Szczerze mowiac jestem przerazona nie wiem co robic. Prosilabym o pomoc badz rade. Pozdrawiam

2

Odp: Co mi jest?? ;(

Witaj.. te objawy co masz niby są typowe dla mukoli, ale moim zdaniem powinnaś zgłosić się do lekarza i powiedzieć mu o swoich dolegliwościach... napewnio to nic złeg.. ale udaj się ztym do lekarza i to jak najszybciej...pozdrawiam

3

Odp: Co mi jest?? ;(

To be honest I'm scared I do not know what to do

Our excellent online    Testking gre practice test online    training programs will    Testking praxis 2    lead you to success in the  We also offer latest passguide and  with 100% success guarantee. Our    hartford.edu