1

Temat: pomoc

Witam serdecznie. Jestem tutaj nowa. Wczoraj dostałam wezwanie z moja córcia do poradni na badania, kazali zabrac ciuszki na zmiane i napoje. Na wezwaniu napisali "podejrzenie choroby wrodzonej". Nie ukrywam ze swiat mi sie zawalil, jestem cala zestresowana, dodam ze moja mala akurat wczoraj skonczyla 3 miesiace, nie ma zadnych objaw o ktorych czytalam, jest wrecz okazem zdrowia, smieje sie bawi ma apetyt, dobrze przybiera na wadze, nie wymiotuje itd. Prosze o pomoc czy to wezwanie to jest raczej stwierdzone a oni tylko pisza ze podejrzenie czy moge miec nadzieje ze moja Karolinka jest zdrowa? bede wdzieczna za kazda odp
Lana86

2

Odp: pomoc

Tak więc słuchaj uważnie co mówi lekarz.Wyniki dadzą odpowiedz .
Serdecznie pozdrawiam.

3

Odp: pomoc

Witam,mój synek ma 3 lata i od 5 miesiąca życia często choruje na zapalenie oskrzeli,potem zapalenie płuc.Czasem z zapalenia oskrzeli udaje się nam wyjść tylko na sterydach.W wieku 10 miesięcy miał badanie chlorków w pocie-wynik 17.Byłam spokojna,aż do zeszłego miesiąca.Podczas drugiej wizyty u znakomitej pani profesor pulmunolog,spytałam,czy nie sądzi,że mój synek jest drobny.Chciałam usłyszec,że to nic takiego,a ona na to-trzeba wykonać badanie chlorków.Ale ja już je robiłam.Trzeba powtórzyć-stwierdziła pani profesor.No i znowu niepokój.Ze strony ukł.pokarmowego-nie mamy żadnych objawów.
Czy ktoś mnie może uspokoić.Pierwszy wynik-czy tak niski-nie wyklucza raczej muko?
A brak objawów ze strony układu pokarmowego?