1

Temat: Prośba do rodziców o wypełnienie ankiety

Szanowni Państwo,
Nazywam się Paulina Sołtysik, jestem studentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie na kierunku Fizjoterapia.
Obecnie zbieram materiały do pracy licencjackiej pod tytułem ,,Ocena postępowania fizjoterapeutycznego w rehabilitacji osób chorych na mukowiscydozę". Praca ma na celu ukazanie opinii rodziców na temat rehabilitacji ich dzieci. Stawiam nacisk na określenie najczęściej stosowanych metod, ocenę jakości terapii i Państwa subiektywne odczucia. Mam nadzieję, że wyniki badania pomogą ocenić poziom rehabilitacji dzieci chorych na mukowiscydozę w Polsce, a także pokażą nad którymi składowymi trzeba popracować.
Ankieta jest anonimowa, kieruję ją do rodziców dzieci chorych na mukowiscydozę. Zawiera ona pytania otwarte, jednokrotnego, jak i wielokrotnego wyboru. Przy każdym pytaniu zamieszczona jest instrukcja, w jaki sposób udzielić odpowiedzi, a ich wyniki zostaną wykorzystane na potrzeby pracy.
Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

https://docs.google.com/forms/d/1DASk4z0UkZFrUsldjR4KHY4ew-qhi6XDwfjaJhedXdc/viewform?usp=send_form

Pozdrawiam,
Paulina Sołtysik

Odp: Prośba do rodziców o wypełnienie ankiety

Wypełniłem :-)

Czy byłeś kiedyś na JuliaStyle.pl