26

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

Jeśli jest to możliwe to proszę o przesłanie próbek nr tel. 602539982

27

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

proszę o przesłanie próbek nr tel 6424586

28

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

Błagam  i bardzo  usilnie   proszę o przesłanie  próbek.Choruję  od dziesięciu lat tel.660474310.

29

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

Witam, ja próbowałam zrobić płukanie synkowi, jedną dziurkę extra ale drugiej już sobie niedał przepłukać.Jeżeli ktoś jest zainteresowany tym roztworem to pozostały mi saszetkiz tego zestawu i butelka tez (tylko jednej saszetki  brak) najlepiej ktoś z Torunia lub 3 wrzesnie bede w krakowie moge  dać komuś na trasie Torun- Krakow.( Czestochowa, Łódź)

30

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

prosze o przyslanie próbki leku - zestawu do irygacji śluzówki nosa i zatok dla dorosłych- zestaw podstawowy tel. kontaktowy  512 196 602 pozdrawiam i dziękuję

31

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

Proszę o przesłanie próbek do płukania śluzówek nosa i zatok
Małgorzata Gaweł
ul. M. Konopnickiej 43
64-980 Trzcianka

32

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

Proszę o przesłanie próbek do płukania śluzówek nosa i zatok.

Olga Janik
ul. 27 stycznia 39
64-980 Trzcianka

33

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

Witam. Jeżeli jeszcze to możliwe to bardzo chętnie przetestuję ten zestaw,ponieważ cała moja rodzina ( 4 osoby) chorują przewlekle na zatoki.Córka miała nawet operację udrażniającą ( w lipcu) ,ale niestety znów ma problemy z tą zatoką.  Violetta Machnicka ul.Sienkiewicza16/25   78-100 Kołobrzeg  Pozdrawiam

34

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

Proszę o przesłanie próbek. A. Dąbrowska ul Niemcewicza 15h 71-520 Szczecin, 500 104 082

35

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

Bardzo prosze o przeslanie probek dla dziecka 607063485

36

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

Jeżeli temat przesłania próbek jest aktualny to podaję dane teleadresowe
Dariusz Popko
ul. Francuska 3a/6
42-612 Tarnowskie Góry

Obaj z synem mamy problemy "zatokowe", ale jeżeli w grę wchodzi jeden rodzaj to prosiłbym o próbki dla dziecka.

37

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

Ta oferta do płukania była aktualna w roku ubiegłym dla 20 osób.
pozdrawiam

38

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

WITAM JEŻELI JEST TO MOŻLIWE , TO PROSZE O PRÓBKI.  DWA RAZY MIAŁEM OPERACJE ZATOK. TEL 601954897  PAWEŁ. POZDRAWIAM  ps.  MÓJ SYN  MA TAKŻE TAKIE PROBLEMY.

39

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

Bardzo proszę o ile to jeszcze możliwe o przesłanie próbek. Syn ma problemy z drożnością nozdrz. Zdiagnozowany Zespół Pierre-Robina. Jest po 6 operacjach udrażniania nozdrzy.
Adres: Krzysztof Sobczyk
ul. Szkolna 73, 42-512 Psary
Tel kontaktowy: 664-709-228

40

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

witam
dwa lata temu,kiedy już byłam u kresu wytrzymałości fizycznej i psychicznej w leczeniu bakteryjnych zatok mojego wtedy 6letniego syna (cierpiał od 3 r.ż.), po zastosowaniu wszelkich znanych mi wtedy metod leczenia (9xantybiotyki, sterydy, mucofluidy i inne....oraz sposoby domowe: naświetlania soluxem, okłasy, płukania, itp) przypadkowo znalazłam informacje o roślinie o nazwie ŻYWORÓDKA PIERZASTA.
Roślinkę zdobyłam, wycisnęłam z liścia sok i zakropiłam do nosa....to co wykichał mój synuś było przerażające - brązowozielona smierdząca lepka maź. Taka kuracja trwała trzy dni(2 krople do każdej z dziurek 3 razy dziennie)
Wyleczyłam swoje dziecko!!!!!
Od tego czasu komukolwiek dzieje się coś w podobnym stylu polecam lub daję liść żyworódki i tylko raz zdarzyło się że nie pomogła!

41

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

a

42

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

Płucze zatoki z żyworódką według tego: http://zielniczek.pl/zyworodka/

43

Odp: Płukanie śluzówki nosa i zatok

sprubóję.