1

Temat: "Potrzebuję Pomocy"

Od niedawna mam chłopaka, no i ten... no... teges... nie chciałabym...  dziecka mieć.
Jakie zioła powinnam na to zażywać?

Odpowiedzcie mi jak najszybcie bardzo was o to proszę :)

2

Odp: "Potrzebuję Pomocy"

witaj, dziewczyno idz do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne, a nie jakies zioła byś chciała... Zioła Ci nic nie dadzą... a najlepiej jeszcze niecg twoj chlopak sie zabezpiecza... no to zycze powodzenia

3

Odp: "Potrzebuję Pomocy"

proponuję wizytę u znachora lub innego abrakadabry od leczenia ziołami,albo nasyp do miski cukru przykryj husteczką połóż na parapecie i sprawdz czy działa;-)

4

Odp: "Potrzebuję Pomocy"

Czarodzieju świetny tekst.
Rozbawił mnie do łez.

5

Odp: "Potrzebuję Pomocy"

Podaję przepis na:  no i ten... no... teges...
w noc świętojańską musisz znaleźć  kwiat paproci, następnie zalać go szklanką wrzątku, dodać trzy majowe chrząszcze i dwa chrabąszcze. To wszystko gotować 2 godziny, odparować i do otrzymanej mikstury dodać 3 łzy, z czego jedna Twoja i dwie chłopaka.
Wypić duszkiem na dwie godzinny przed no i ten... no... teges...
Powodzenia
Leon - ojciec tuzina synów i pół tuzina córek
:cool:

6

Odp: "Potrzebuję Pomocy"

p.s.
w przypadku nie znalezienia kwiatu paproci w noc świętojańską, możesz poszukac go w hipermarketach (w zamrażarkach).

7

Odp: "Potrzebuję Pomocy"

A wlasnie,ze sa ziola, ktore dzialaja spermatobojczo, ale raczej sie nie stosuje je wewnetrznie tylko jako rodzaj kremow itp.

8

Odp: "Potrzebuję Pomocy"

Nie licz na żadne zioła ani stosunki przerywane. Osobiście mam jednego znajomego, który twardo wierzy w takie cuda i ma już czwórkę dzieci, a piąte w drodze - ani jedno nie było planowane :).