1

Temat: Studia a choroba

Czesc, mam taki  problem że boję się zaczać studia bo często choruję. :(. Nie wiem tylko - czy to nie jest tez nerwica. Pierwsze studia zaczęłam parę lat temu, rzuciłam. Nie leczyłam się jeszcze wtedy i w ogole nie mialam potrzeby nauki, teraz wręcz przeciwnie. Czy na studiach jest szansa nie informowac nikogo o chorobie? Zależy mi by nikt z wykładowców nie dowiedział o mojej chorobie, a już tym bardziej ludzie z roku, grupy, wiecie od razu zaczeliby traktowac inaczej, bac się, taka natura, myślę o tej uczelni na dzien dizsiejszy: http://www.wsb.pl/gdynia/kandydaci/studia-ii-stopnia . Zancie ją może i co myślicie o moich lękach? Tylko szczerze...

2

Odp: Studia a choroba

Na pierwszym roku studiów niestety często musisz być obecna na większości zajęć. Możesz też spróbować sił na uczelni niepublicznej, ale prestiż takiej uczelni jest niższy niż na publicznej.
A może twoją jedyną chorobą jest hipochondria.

3

Odp: Studia a choroba

to nie jest do końca prawda, jeżeli zmagasz się z chorobą, nerwicą czy czymkolwiek, Uczelnia zawsze idzie studentom na rękę, dowiedz się o Indywidualnej Organizacji Studiów i problem się rozwiążę, wniosek należy złożyć w dziekanacie, głowa do góry

Nigdy nie mów nigdy!