1

Temat: Olejek Rso-leczy!

Pragne poruszyć może trochę kontrowersyjny temat ale uważam , że wazny dla wszystkich szukających pomocy w walce z chorobami. Olejek Rso-Ma szerokie zastosowanie medyczne - wywołuje analgezję, działa relaksacyjnie, przeciwwymiotnie, stymuluje apetyt, skutecznie zwalcza drgawki, skurcze mięśni,
zapalenia, niepokój, nudności, migreny, ADHD, stwardnienie rozsiane, jaskrę, żółtaczkę,
dystonie oraz wiele innych chorób lub zaburzeń. Zapobiega również przerzutom nowotworowym i ma bardzo dobry wpływ na regenerację i wzmacnianie kości. Badania wskazują możliwości hamowania wzrostu komórek raka o niskiej potencji w komórkach nienowotworowych
Sprawdzilam-dziala, działa już od paru lat. Oczywiście ta metoda jest znana ale nie legalna w Polsce . Jednak spokojnie mogę powiedzieć że zyje się lepiej , więcej we mnie życia. Oczywiście jeśli ktoś będzie chciał może ze mna się skontaktować a podam wówczas namiar na osobę u której ja sprowadzam ten "lek".lady-krewetka@wp.pl Mi pomaga, na pewno mam mniejsze napięcie mięśniowe no i żyję :)

2

Odp: Olejek Rso-leczy!

to ciekawa sprawa

Nigdy nie mów nigdy!