1

Temat: proszę O pomoc

Witam was drodzy rodzice. Zdecydowałam się napisać do was na tym forum ponieważ już nie wiem gdzie szukać pomocy. Moje dziecko nie ma co prawda mukowiscydoza ma masę badań ale nikt nie wie dlaczego ciągle jest chore. Zaczynamy jeden antybiotyk  potem zaraz kolejny... Moje dziecko ma problem z flegma która zalewa to przy najmniejszym Katarze. Od razu na drugi dzień kataru mamy flegma w oskrzelach. Z Rabki mamy zalecenie inhalacji mukosolvanem lub 7 % solą i następnie oklepywanie i prowokowanie wymiotow.  Wychodzi dużo flegma z niego ale czy ja mam  Moje dziecko tak męczyć codziennie tymi wymiarami ? Samo wiecie jakie to trudne dla rodzica. Nie wiem co mam robić i potrzebuje pomocy.

2

Odp: proszę O pomoc

Często ludzie szukają odpowiedzi na internecie, moja ciocia która nie lubi zbytnio siedzieć na komputerze , wysłała mi linka do strony z książkami medycznymi http://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Nauki-medyczne,2195928,k.html
Ostatnio byłam u niej i czytałam i o wiele więcej się dowiedziałam o różnych dolegliwościach , niz w internecie.
Jak ciocia poleca to ja również :) Może znajdzie Pani coś dla siebie