76

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Niedawno zakupiłam inhalator w kształcie pieska firmy Mesmed. Dzięki przyjaznemu wyglądowi córka nie ma problemu z poddaniem się inhalacji. Cena nieco ponad 100 zł w sklepie internetowym.

77

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Witam. Chcę zakupić inhalator dla całej rodziny. Przede wszystkim dla dzieci. Tylko nie wiem który. Diagnostic Econstellation Plus, Diagnostic P1 Plus, Med2000 CX AeroKid. Proszę o radę.

78

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Udał nam się zakup inhalatora Sanity Simple. Fajny sprzęt z nieskomplikowaną obsługą. Dużo się słyszy o tym, że większość ludzi źle korzysta z inhalatorów, bo źle oddycha przy podawaniu leku. Tutaj jest to praktycznie niemożliwe, żeby cokolwiek źle zrobić. Lek dociera do dróg oddechowych, nie trzeba w zasadzie nic robić poza tym, żeby wziąć wdech.

79

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Super.Serdecznie pozdrawiam.

80

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Hej. Trochę już tych inhalatorów w domu mieliśmy i najlepiej mi się sprawuje też aktualny czyli Alergia Stop. Cichy tryb pracy, nie ma takiego rumoru jak przy poprzednich, swoją drogą starszej generacji aparatach. Nadaje się do różnych leków, ale można też stosować po to żeby sobie śluzówkę nawilżyć. Ja to mam duże problemy z tym także taka inhalacja daje mi dużą ulgę.

81

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Ja używam inhalatora DIAGNOSTIC P1 PLUS (Mozna go znaleźć w Aptece Gemini http://www.aptekagemini.pl/category/sprzet-medyczny-inhalatory ) jest on bardzo cichy, więc może pracować cały czas.

82

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Przydaje się u nas w domu inhalator Baby Sanity. Dobra cena, prosta obsługa, nie narzekam. Jest to bardziej automat pod dzieci, w tym nawet takie które jeszcze roku nie skończyły ale nadaje się też dla dorosłych do profilaktyki, albo normalnej terapii. Delikatny inhalator, nie męczy, całe transportowanie leku do dróg oddechowych nie trwa długo.

83

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

A z tych dwóch który lepszy:
- Diagnostic P1 Plus http://diagnosis.pl/produkty/inhalator-tlokowy-diagnostic-p1-plus
- MEDEL Family Plus https://medel.pl/inhalator-family-plus

84

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Inhalator mamy od paru miesięcy nowy i jest to model z opcją irygacji – PRO Sanity. Wygodna konstrukcja, sama obsługa nie jest ani skomplikowana ani męcząca. Można stosować u dzieci, nie ma z tym większych problemów bo sam kompresor dość cicho pracuje. Nasza córa nie miała żadnego problemu z tym, żeby w taki wziewny sposób zacząć leki przyjmować, ale wiem że niektóre maluchy się boją.

85

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Wydajnie pracuje inhalator Sanity Baby. Akurat tempo podawania leku jeśli z inhalatora mają dzieci korzystać jest bardzo ważne i tutaj wszystko idzie sprawnie, bez przeciągania w czasie całego zabiegu. Synek ma prowadzoną terapię tym automatem i radzi sobie ładnie, dużo na pewno pomaga tutaj smoczek, przez który dziecko może sobie swobodnie pobrać lek w drogi oddechowe bez strat.

86

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Jest taki inhalator od Sanity jak PRO. Ja bym ten polecała. Szybko jest w stanie wytworzyć mgiełkę i jest ona o takich parametrach żeby dowieźć lek aż do płuc. Dobra jakość, długa trwałość – ja dostałam 5 lat gwarancji. W zestawie jest wygodny schowek gdzie to wszystko można po użyciu sobie schować tak żeby aparat się po mieszkaniu nie walał bez celu.

87

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Sama byłam trochę zdezorientowana jeszcze jakiś czas temu o co chodzi z tym nebulizatorem, bo samo słowo brzmi dość obco i już sama nie wiedziałam czy to jest inna nazwa na inhalator, czy w ogóle coś innego. Okazuje się, że nebulizator to tylko część inhalatora pneumatycznego dzięki której lek może zostać przemieniony w aerozol.

88

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

jeśli szukasz szerokiego wyboru inhalatorów za przyzwoite pieniądze to polecam kredos.pl/inhalatory
:)

89

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Wydaje mi się z tego jak ja to rozumiem, że nebulizator jest w tych nowszych modelach inhalatorów po to, żeby mgiełkę odpowiednią przygotować. Ale nie jest to tak, że są rodzaje inhalatorów które nazywane są nebulizatorami. To są dwie różne rzeczy – inhalator i nebulizator. Inhalator to całość, cały aparat, a nebulizator tylko jego ważna, ale jednak część.

90

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Ja ze swojej strony polecam szczególnie dla dzieci inhalator firmy mesmed Piesio - piesio bo jest w kształcie pieska. Bezpieczny, wygodny, cichy, dobre parametry nebulizacji. Używamy dość często szczególnie i nie mieliśmy jak do tej pory żadnych problemów z nim. Polecam

91

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

u nas w domu jest pingwinek :>
zobaczcie sobie
http://sklep.cezal.com.pl/gazetka-promocyjna/335-inhalator-medical-pingwin-cn-02wf.html
bardzo fajny i dla mniejszych i dla większych dzieci, jest fajny, nieduży i wydajny :>

92

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Podpowiadałabym może inhalator Baby – odkąd go kupiliśmy czyli od marca cały czas działa tak samo wydajnie i płynnie.

93

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

W sumie wychodzi na to że można kupić obojętnie jakiej firmy i będzie dobry.

94

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Miałem niedawno bronchoskopię widziałem oskrzela, są w lepszym stanie niż rok temu po zapaleniu płuc Lekarz płukał solą fizjologiczną.
Chciałbym robić inhalację solą fizjologiczną i dalej je czyścić znalazłem inhalator Ormon A3 Complete który posiada 3 stopnie regulacji wielkości cząstki. mmad. Czy taki inhalator się nadaje i jakiej wielkości cząstki powinienem stosować.
http://www.megamedia.pl/inhalator-omron-a3-complete.php?cnv=f638d0-8ce78398ce.php?cnv=f638d0-8ce78398ce&utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral

Lub innego typu z dostawką do czyszczenia zatok

Inhalator tłokowy Air Family + nebulizator Rino Shower
https://www.sklepmedyczny.net/towar/428/inhalator-tlokowy-air-family-nebulizator-rino-shower.html.
Proszę o poradę

95

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Dobre ma parametry nasz automat  Baby niby jest głównie dla dzieci przeznaczony ale dorośli też mogą sobie spokojnie tutaj aerozol przyjąć.

96

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Inhalatorów jest wysyp, myśmy postawili na polski Baby, głównie go dla córki zamawialiśmy bo jest bezpieczny, certyfikowany pod kątem dzieci ale sama z mężem też nieraz z inhalacji tutaj skorzystam.

97

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Sanity ma teraz fajną promocję na swoje produkty, ja potrzebowałam inhalatora i zamówiłam zestaw Mesh + Baby temp czyli inhalator plus do tego termometr IR gdzie mi łącznie to wyszło prawie 100 zł taniej niż jakbym osobno brała.

98

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Zamawiałam  PRO dla siebie i dla synka, pierwsze odczucia są okej, łatwo podłączyć, aerozol dobrze przechodzi przez gardło, nie podrarznia itp.

99

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Zobacz sobie na zestaw Sanity mesh + BabyTemp – b. dobre urządzeniami

100

Odp: Jaki inhalator wybrać i gdzie kupić?

Mozna już calkiem profesjonalne w warunkach domowych podziałac na  Pro , nazwa jest adekwatna ;) nam się sprawdza i przy corce która przechodzila zapalenie pluc i przy takich codziennej profilaktyce