1

Temat: leczenie u dorosłych

Witam serdecznie

Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na temat leczenia mukowiscydozy u dorosłych. Gdzie jest najlepszy ośrodek ewentualnie lekarz.

2

Odp: leczenie u dorosłych

Skąd jesteś, z jakiego województwa?

3

Odp: leczenie u dorosłych

Jesli chodzi o pulmonologa to polecam w Warszawie Dr.Skorupę. Bardzo dobry lekarz. Leczy w Instytucie Gruzlicy i Chorób Płuc w Wawie... A o gastrologu nie mam dobrego zdania i sama szukam innego lekarza, ale ciężko to widzę...

4

Odp: leczenie u dorosłych

Jestem z województwa małopolskiego. Pozdrawiam

5

Odp: leczenie u dorosłych

Jeśli chodzi o leczenie mukowiscydozy w województwie opolskim polecam dr Marka Sabata. Odradzam pulmonologa- Antoniego Kosta. Boże uchowaj pacjentów przed takimi lekarzami. Ten Pan nawet nie wie, że pacjenci chorzy na mukowiscydozę muszą robić inhalacje, a o drenażach nie wspomnę. Porażka totalna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6

Odp: leczenie u dorosłych

Witam,
szukam gastrologa dla mukowiscydozy w Polsce lub poza. Może znacie????????????

7

Odp: leczenie u dorosłych

Znam dobrego Gastroeneterologa , również od spraw mukowiscydozy- szczególnie .......w Poznaniu:-)

8

Odp: leczenie u dorosłych

trufla3 napisał/a:

Witam serdecznie

Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na temat leczenia mukowiscydozy u dorosłych. Gdzie jest najlepszy ośrodek ewentualnie lekarz.

   I can help     00353 858447705 I speek Polish

9

Odp: leczenie u dorosłych

I can help     00353 858447705 I speek Polish

10

Odp: leczenie u dorosłych

Witam czy mógł by ktoś polecić jakiegoś dobrego i sumiennego doktora z Podlasia? Nie mam pomysłu do kogo sie zgłosić







------------
Jestem chorą dekoratorką wnętrz która pracuje jako projektantka i rysowniczka wnętrz. Uwielbiam moja prace i daje mi ona dużo satysfakcji szczególnie szklane art dekoracyjne czy też kubki porcelanowe. Niestety w rodzinę mojej wystąpiła mukowiscydoza i szukam porady tutaj ;-(

11

Odp: leczenie u dorosłych

W Białymstoku? czy w innych powiatach?

-----
do pracy - http://www.cv-wzor.com