Temat: turnus rehabilitacyjny/wakacje

Nigdy jeszcze  nie byłam z dzieckiem na turnusie rehabilitacyjnym ale marzę by pojechać z córką np. nad morze. Jednak przeglądając oferty stwierdziłam ,że muszę dużo dopłacić. Może bez dodatkowych atrakcji ale żeby było czysto, łazienka itp. Czy macie jakieś propozycje albo gdzie wybraliście się z dzieckiem latem?

2

Odp: turnus rehabilitacyjny/wakacje

rozumiem.wiesz ale w maju mozna jechac tak ,ze niedoplacisz.sa i inne terminy przkladowe oferty podalam w mejlu.
Ela

3

Odp: turnus rehabilitacyjny/wakacje

danusia napisał/a:

Nigdy jeszcze  nie byłam z dzieckiem na turnusie rehabilitacyjnym ale marzę by pojechać z córką np. nad morze. Jednak przeglądając oferty stwierdziłam ,że muszę dużo dopłacić. Może bez dodatkowych atrakcji ale żeby było czysto, łazienka itp. Czy macie jakieś propozycje albo gdzie wybraliście się z dzieckiem latem?

Hm, co Ci doradzić... Byłam we wrześniu z całą rodzinką nad morzem na turnusie rehabilitacyjnym. Mieliśmy zapewniony nocleg w domku, więc cisza i spokój i dużo prywatności. W dodatku bez problemu można było puścić synka na plac zabaw, czy boisko widząc go przez okno czy z tarasu. Pyszne jedzenie bez ograniczeń, zapewniona dieta. Oczywiście mnóstwo imprez i dla dzieci i dla dorosłych. Na tych imprezach było jedzenie za które nie trzeba było dodatkowo płacić. Blisko morza. Darmowy sprzęt typu rowery, piłki, rakietki, leżaki...Duży pakiet rehabilitacji, jazdy konne, bryczki, turnieje, itp.Było tak dobrze, że zaklepujemy miejsce na przyszły rok z zaprzyjaźniona tam rodzinką. Skorzystałam z pomocy PCPR-u za mnie jako osoby niepełnosprawnej i męża jako opiekuna dostaliśmy prawie 1200zł. Resztę odliczę z ulgi rehabilitacyjnej. Część pieniędzy mieliśmy też z pracy, nie wiele ale zawsze coś. Teraz mój synek będzie miał orzeczoną niepełnosprawność, więc będziemy mieć wszyscy dofinansowanie. Jeśli chcesz wiedzieć co więcej napisz do mnie. Podpowiem Ci, gdzie jechać i jak załatwić turnus małym kosztem. Pozdrowionka i całuski bez bakterii dla córki :) Magda

4

Odp: turnus rehabilitacyjny/wakacje

Mamo Mikołaja , odezwij się :-)

5

Odp: turnus rehabilitacyjny/wakacje

Witam.Ja również poproszę o informacje na temat turnusu rehabilitacyjnego,gdzie najlepiej jechać i jak załatwić turnus małym kosztem.Mam synka mukolinka(pięciolatka)Do tej pory nie korzystaliśmy z turnusów rehabilitacyjnych.Pozdrowionka dla wszystkich mukolinków i ich rodziców.

6

Odp: turnus rehabilitacyjny/wakacje

Witam. JA błagać dotyczące informacji o stosowaniu w dalszym ciągu, w którym można uzyskać, a także dokładnie, jak idealnie obsłużyć trochę kosztem. Mam dziecko kończy mukolinek (pięcioletni) Jak dotąd, większość z nas nie zatrudniają wszystkie rehabilitacyjnych wycieczek. Pozdrowionka mukolinków a także ich szczególne rodzice.

Save your time and get on time success in HP2-B109 exam and testking toefl exams by using our latest Test-king.com and other superb sckans pass resources of Quincy University