1

Temat: igła do portu

mam pytanie czy ktos mógłby mi napisac gdzie mozna kupic igłe do płukania portu w poznaniu lub gorzowie

2

Odp: igła do portu

Mam 5 igieł do płukania porta. Jestem z województwa łódzkiego, jak chcesz to mogę Ci wysłać

3

Odp: igła do portu

pewnie ze chcem ale za ile?

4

Odp: igła do portu

szulik napisał/a:

Mam 5 igieł do płukania porta. Jestem z województwa łódzkiego, jak chcesz to mogę Ci wysłać

Chciałam zapytac o namiary do tego sklepu medycznego badz apteki gdzie kupujesz igły do poru.Jestem rowniez zainteresowana ich kupnem.Prosze o kontakt.

5

Odp: igła do portu

igły do portu mozesz kupić w poznaniu  w przyszpitalnej aptece na ul długiej pozdrawiam

6

Odp: igła do portu

Dziekuje za wiadomosc.Coz ja sobie nie moge ich kupic bo mieszkam na podkarpaciu:((
Jedyna opcja jest  taka ze ktos by mi kupił i przysłał a ja zwrociłabym koszty.Kontakt ze mna mukolinka@op.pl
Pozdrawiam

7

Odp: igła do portu

Witam serdecznie. Piszę w sprawie igieł do portu. Mam pytanko w jakiej cenie kupują państwo igły? i czym się rózni igła do portu a czym igła do płukania portu? bo ta ruga jest tańsza,ale nie wiem czy nadaje sie do podawania czynnika.

Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam

8 (edytowany przez haleemafatima850 2015-02-28 06:19:10)

Odp: igła do portu

Proszę powiedzcie mi jak wygląda opaskowanie żylaków przełyku? czy jest duże zagrożenie, jak to się odbywa, jak długo trwa pobyt w szpitalu?

We provide fast success in    Testking practice psat test    dumps exam by using our high quality     Testking lean six sigma green belt certification    prep resources. We offer up-to-dated    nmu.edu    dumps with definite