1

Temat: Czy to może??

Mam córeczkę ,jest wcześniakiem a obecnie ma dwa latka. Stwierdzono u niej dysplazję oskrzelowo-płucną ale od urodzenia ma też ogromne kłopoty z wymiotami, nie przybiera na wadze i strasznie mnie to wszystko martwi. Miała robione chlorki w pocie lecz wynik jest okey lecz do dnia dzisiejszego nie ustalono jej kłopotów żołądkowych. Czy ona może być chora na mukowiscydoze pomimo prawidłowego wyniku próby potowej? .Co Wy kochani dajecie swoim dzieciom by nie wymiotowały? bo wiem, ze często dotyka Was taki problem.Ja już nie wytrzymuje psychicznie tych wymiotów, nigdzie nie mogę z córką wyjść, zalewa sobie płuca wymiotami,dwa razy była już odwodniona a lekarze nic nie potrafią ustalić. Czy mogliby pomylić dysplazję z mucowiscydozą?.Jak to sprawdzić

2

Odp: Czy to może??

Jeżeli się martwisz - powtórz chlorki. Nie wiem skąd jesteś, ale zrób to w dobrym ośrodku. Czasami zdarza się, że próba potowa jest źle przeprwadzona. Może się też zdarzyć, że dziecko ma typowe objawy a chlorki w normie, można wówczas podejrzewać mukowiscydze poronną. Dla własnego spokoju radzę konsultacje w dobrym ośrodku zajmującym się mukowiscydozą np: Rabka lub Warszawa.
Moje dziecko nie ma problemu z refluksem, więć w tej kwestii nie pomogę ale czy twoja córeczka miała robioną phmetrię? Mała jest wcześniakiem, wiec może jej problemy właśnie z tego wynikają?
Życzę zdrówka

3 (edytowany przez xfilesera 2015-04-13 05:47:24)

Odp: Czy to może??

Dla własnego spokoju radzę konsultacje w dobrym ośrodku zajmującym się mukowiscydozą np: Rabka lub Warszawa. ???












_______________________________________________________________________

We offer guaranteed success for www.test-king.com exam with help of latest  certification and practice questions and the exams of sterling ccie security www.mcdaniel.edu