Temat: Instytut ul Płocka w Wawie ;)

Czy ktoś z Was leczy się w tym szpitalu :> ?? Bo ja się tam wybieram i jestem ciekawa jak tam jest :P Pozdrawiam mukoli :* Buziaczki :*

2

Odp: Instytut ul Płocka w Wawie ;)

Leczę się tam od 3 lat. Kiedy pierwszy raz tam trafiłam pomyślałam: "O Boże, Oświęcim". Ale trwało to  bardzo krótko bo szybko przekonałam się jak bardzo się mylę. Bardzo miłe pielęgniarki, panie i panowie:) rehabilitanci, kochane panie salowe, które pogadają, rozweselą a nawet dadzą podwójną porcję jedzonka jak się ładnie poprosi:),czysto, ładne sale. No i przede wszystkim kochany DR.Skorupa. Tyle o szpitalu, a w przychodni rzadko bywam, ale wizyty generalnie są we wtorki, nie za długie, no i doktor jest dość elastyczny co do godzin:)

3

Odp: Instytut ul Płocka w Wawie ;)

Oho, to coś mi sie wydaje, że złapie tam na początku załamkę. A wiesz moze czy jest tam jakiś dostęp do internetu??? Pozdrawiam :)

4

Odp: Instytut ul Płocka w Wawie ;)

Do dra Skorupy kolęduję już od dekady. Kilka lat temu zrobiono tam generalny remont i teraz jest normalnie. Sale są cztero- i pięcioosobowe (plus ewentualne dostawki) i jedna dwójka. Jedzenie dowożone jest „na pokoje”, nie ma wspólnej jadalni. A jeśli bardzo się uprzesz, to lekarz może załatwić, byś mogła korzystać z „atlasu” w sali rehabilitacyjnej. Personel bardzo miły i faktycznie, tak jak pisała Gośka, gdy ładnie poprosisz o dokładkę to ją dostaniesz :)
I jeszcze jedno: w dyżurce sióstr przechowywany jest mały kolorowy telewizorek wstawiany wyłącznie do pokoju muka; to prezent od Marlenki dla każdego następnego CeeFa.
Jedyne co może Ci popsuć pobyt w Klinice to niesympatyczne panie sąsiadki z sali.
Pozdrawiam ciepło.
p.s. Niestety, nie ma tam dostępu do neta.

5

Odp: Instytut ul Płocka w Wawie ;)

No właśnie, zapomniałam o telewizorku:). A co do zrzędzących pań z sali, to czasem zdarzą się naprawdę fajne kobitki, no a jeśli trafisz na "leciwe" paniusie jękały, to najlepsza rada - nie siedzieć w sali, i jak tylko są siły, nawiązywać znajomości z innymi młodymi duszami. ( Tak zwane "konferencje pod paprotką",buźka dla Ciebie Ulcia:), bądź "pod rtg":)). I jeśli bardzo ładnie się uśmiechniesz do któregoś z tych młodszych panów doktorków (jest ich dwóch, ale nie chcę operować nazwiskami) to pozwolą Ci na swoim dyżurze wejść do neta:) Trzymaj się, no i może kiedyś się spotkamy:)
ps. A z tą załamką to się nie przejmuj, ja tak mam, że czasami widzę rzeczy w czarnych kolorach:)

6 (edytowany przez Paola 2006-09-08 18:17:44)

Odp: Instytut ul Płocka w Wawie ;)

Muszę przyznać, że pierwszy raz na Płocką szłam z wielkimi obawami jak tam będzie... i byłam miło rozczarowana... świetny personel, fajne pielęgniarki i do tego wspaniały doktor z poczuciem humoru ;-) teraz, z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że można tam miło spędzić czas... choć wiadomo... nie ma to jak w domu :-)

7

Odp: Instytut ul Płocka w Wawie ;)

Pozdrawiam Paulinke ;)

8 (edytowany przez pitbullake94 2015-02-13 06:02:44)

Odp: Instytut ul Płocka w Wawie ;)

Witaj.. te objawy co masz niby są typowe dla mukoli, ale moim zdaniem powinnaś zgłosić się do lekarza i powiedzieć mu o swoich dolegliwościach... napewnio to nic złeg.. ale udaj się ztym do lekarza i to jak najszybciej...pozdrawiam
_____________________________________
Cut down your exam stress by using our latest     learn     and high quality gmat and We provide updated    how to learn spanish     and test king which are prepared by top certified professionals,     Southwestern College    questions.