1

Temat: padma i boragoglandyna

Gdzie można dostać boragoglandynę bo nie mogę jej kupić nigdzie nie słyszeli w aptekach. W internecie też tylko znajduję Padmę ale boragoglandyny ni. a ponoć najlepiej działają razem.

2

Odp: padma i boragoglandyna

boragoglandyna to olej z ogórecznika dostępne preparaty neoglandyna biogal
boragoglandyny już nie produkują

3

Odp: padma i boragoglandyna

stosowałam te preparaty .teraz juz nie.wruciłam do starych sposobów ochrony organizmu przed wirusami.Kupiłam spirytus i porobiłam nalewki z bursztynu  z kiitu pszczelego z głogu no i sobie wymysliłam taka z ziól.rumianek,melisa,pokrzywa,lisc brzozy,czarny bez.-ale to dobre w smaku bo i na miodzie pszczelim.w diecie czosnek rozmiazdzony i to na kanapke z pasztetem czy szynka.Nalewka z orzecha to dobra na roztrój zoładka jak równierz i herbata z liscia orzecha włoskiego.w tym roku otrzymałam owoce i pigwy-to super w smaku .ususzone plasterki do herbaty a i w syropie smaczne i nalewka takrze smaczna.Nalewki robie z miodem pszczelim a wazne aby miód rozcinczac w tem.ponizej 40 stopni.takie to moje sposoby radzenia zapobiegawczego .wazne aby na przemian.W kolekcji mam i amol.pektosal to równiez jest gdy kaszel dopadnie.

4

Odp: padma i boragoglandyna

grzegorz napisał/a:

boragoglandyna to olej z ogórecznika dostępne preparaty neoglandyna biogal
boragoglandyny już nie produkują

POLECAM OLEJ LNIANY BUDWIGOWY MA BARDZO DOBRY SKŁAD NNKT
OMEGA-3,OMEGA-6,OMEGA-9,NIE ROBIONO BADAŃ POD KĄTEM MUKOWISCYDOZY, ALE JEST BARDZIEJ KORZYSTNY BO MA WSZYSTKIE KWASY NIENASYCONE W BARDZO DOBREJ PROPORCJI.

5

Odp: padma i boragoglandyna

Boragoglandyny już nie ma - tu: http://www.forum.muko.med.pl/viewtopic. … 3545#p3545 jest odpowiedź dystrybutora

6

Odp: padma i boragoglandyna

od MATIO :).
Tytuł oryginału brzmi :" Mallorlory's 65 Roses" autorka: Diane Shader Smith.
Ksiązeczka jest faktycznie sssssuper!!!!!MOja córka ja uwielbia

You can join us for best    test-king pmp certification    dumps    test-king ielts exam    oracle training solutions. Our    cnsu.edu    contains all those you want to pass for real