Temat: System The Vest

Chciałbym zapytać czy ktoś z Was słyszał kiedyś o Systemie The Vest. Chciałbym zakupić to dla mojego synka ale najpierw chciałbym aby ktoś z was się do tego odniósł znalazłem troche informacji na ten temat na stronie jednej z firm która ma ten sprzęt w swojej ofercie ale może ktoś z was miał okazję tego używać.

2

Odp: System The Vest

Używamy od roku. Jesteśmy zadowoleni. Dziecko zaczęło odkrztuszać, przy drenażu ułozeniowym nigdy nie udało nam się tego osiągnąć. Zaoszczędza czas i daje poczucie niezależności. Ja polecam w 100%. W Polsce jest to całkiem popularny sprzęt :) mimo że cena zabójcza, coraz więcej rodzin używa i jak dotąd żadnej negatywnej opinii nie słyszałam. Oczywiście są przeciwskazania z którymi należy się zapoznać przed zakupem. Warto też wypożyczyć sprzęt i wypróbować, zanim się go zakupi. Richtermed, daje taką możliwość.

System oczyszczania dróg oddechowych - kamizelka oscylacyjna The Vest

Pozdrawiam

3

Odp: System The Vest

Witam
Nawiązując do tematu miło mi poinformować iż SMART VEST jest już dostępny na polskim rynku. Dystrybutorem jest firma TBK Medical Partner. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 515 240 201.

Pozdrawiam
Maciej Tomaszek

4

Odp: System The Vest

Witam,
Dużo się ostatnio dzieje na rynku sprzętu do rehabilitacji oddechowej :)

Miło nam poinformować że MATIO sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem kamizelki the Vest®,
dlatego też wszelkie pytania prosimy kierować na adres : magda.zgraj@mukowiscydoza.pl, lub  nr. tel 511 832 040. Zapraszamy również na naszą stronę na fb: www.facebook.com/systemTheVest

Pozdrawiamy:)

5

Odp: System The Vest

Witam
Uważam iż rolą fundacji (a za taką uchodzi Matio) nie jest dystrybucja sprzętu medycznego a pomaganie swoim podopiecznym!!! z tego co się dowiedziałam Matio sprzedaje kamizelki w takiej samej cenie jak sprzedawała je firma richtermed a Ci z kolei zarabiali ok 7000 - 8000 zł na szt. (wiem bo pracowałam w RM) w ofercie Matio na ich stronie w zakładce sprzęt i leki znajdziecie Pańcstwo bardzo szeroką informacje na temat sprzętu ale dotyczy to tylko i wyłącznie kamizelki THE VEST!!! pod przykrywką fundacji matio sprzedaje kamizelki jako WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR i zarbia na was niezłą kase. WSTYD DROGA FUNDACJO WSTYD!!!!

6 (edytowany przez dominik.kurtyka 2015-06-30 15:30:22)

Odp: System The Vest

Czy ktoś mógłby się jeszcze wypowiedzieć o systemie?

____
Dekoratornia w www.trendliving.com.pl

7

Odp: System The Vest

dziękuje za wszelkie informacje w tej sprawie

Nigdy nie mów nigdy!

8

Odp: System The Vest

czy ktoś aktualnie z tego korzysta?