1

Temat: czy to objawy choroby?

mam 32 lata od 5 lat nekają mnie dziwne objawy ...bóle brzucha jak pamietam mialam od zawsze ale problemy z okrsem zaczely sie 5lat temu stawal sie coraz mniej obwity zato coraz wiecej tak zwanego sluzu o o ciemnym kolorze  noi ciągle problemy z zatokami od 3lat pare razy w roku tylko antybiotyki pomagają do tego dziwne stolce, martwie sie strasznie.... ostatnio mialam silne böle brzucha poszlam do lekarza zrobili mi wyniki krwi ogólnie dobre ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie przy tej chorobie? dodam jeszcze ze przebywam na terenie niemiec i na badanie chlorköw trzeba podobno miec skierowanie,nie wiem co robic...

2

Odp: czy to objawy choroby?

zrób rtg płuc, wymaz z plwociny, może chlorki zrobisz prywatnie i możesz zbadać kał na obecność tłuszczów i idź z tym do pulmonologa od muko

3

Odp: czy to objawy choroby?

Jestem mama 20 miesiecznego chlopca.Maly przez rok byl karmiony piersia,nigdy nie chorowal,az do ostatnich trzech miesiecy.Od kwietnia zaczely sie nasze problemy.Wtedy to pierwszy raz byl hospitalizowany na obstrukcyjne zapalenie pluc.To byl kwiecien,w maju znowu zapalenie pluc ,dzisiaj mamy czerwiec,a maly znowu na antybiotykach,bo kolejne zapalenie.Bylismy u pulmonologa i alergologa,z testow podstawowych wyszla alergia na kota(kot u babci),w piatek mamy termin na badanie z krwi.Dostalismy tez skierowanie na badanie z potu i jestem przerazona,czy to rzeczywiscie moze byc muko?!Synek jak byl maly troszke nam pokaslywal po przebudzeniu,ale zwalalismy to na grzyba w pokoju,ukrytego pod tapeta,do tego ma zdiagnozowane polipy w gardelku i plyn w uszach.Laryngolog radzi wyciac te polipy gdyz one moga byc wlasnie przyczyna tych czestych infekcji.Synek ladnie przybiera na wadze,nigdy nie mielismy brzuszkowyh problemow,jedyne co mnie juz wczesniej martwilo,to niski wzrost w stosunku do rowiesnikow.Przepraszam za chaotycznosc,ale mysl,ze moze byc chory nie daje mi spokoju,bardzo prosze o jakies informacje jak u was przebiegalo rozpoznanie.Bardzo dziekuje i pozdrawiam!

4

Odp: czy to objawy choroby?

no i co wyszło ?.