1

Temat: Transport Pulmozyme

Potrzebuję rady, szukam bezpiecznych rozwiązań wakacyjnego transportu Pulmozyme...

Ostatnio pojawiło się w internecie coś takiego http://www.rejestratory-gsm.pl/pl/8-lod%C3%B3wka-bc-1500a.html

Wydaje się to idealne rozwiązanie, bo można i do zapalniczki samochodowej podłączyć i ma baterię. A co dla mnie istotne taka lodówka przyda się do dłuższego przechowywania pulmo w hotelu, bo to ichnie lodówki już mi nie raz przymroziły.

Ma ktoś taką lodówkę, jestem ciekawa opinii, bo zastanawiam się czy kupić? Zapewne przed wakacjami cena jeszcze wzrośnie, więc chcę to załatwić jak najszybciej. Warto kupić?

2

Odp: Transport Pulmozyme

Dzień dobry,

Reprezentuję Polską Fundację Jaś i Małgosia z Krakowa www.polskafundacja.pl.

Zajmujemy się wsparciem m.in chorych na mukowiscydozę. Realizujemy program bezpłatnych dostaw bezpośrednich, w tym dowozimy Pulmozyme w każde miejsce w Polsce w warunkach chłodniczych.

Jeśli wakacje są w Polsce, to ma Pani problem może zostać rozwiązany, gdyż dowieziemy Pani lek na miejsce; jeśli są zagranicą, to zaprszamy i tak do kontaktu, aby regularnie dostarczać lek oraz udzielać dofinansowania.

Pozdrawiam
Tomasz Płatek
www.polskafundacja.pl

3

Odp: Transport Pulmozyme

ja akurat korzystam z lodówki i jest ona w porządku, sprawdza się

Nigdy nie mów nigdy!

4

Odp: Transport Pulmozyme

my też mamy lodówkę i wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem