1

Temat: BEZPLODNOSC!!!

WITAM!!
mam pytanie czy znacie jakies przypadki kiedy chlopak chory na muko dorobil:) sie potomstwa??
i czy mukowiscydoza przekresla szanse na dziecko?? ( w przypadku chlopaka)
z gory dziekuje slicznie za odpowiedzi i pozdrawiam

2

Odp: BEZPLODNOSC!!!

Istnieje taka szansa:)

3

Odp: BEZPLODNOSC!!!

Misia jeśli chcesz o tym porozmawiać to podaj nr gg lub meila - ja właśnie "przerabiam" ten sam temat :)

4

Odp: BEZPLODNOSC!!!

A nie możecie tutaj pisać, każdy by chętnie poczytał i się czegoś dowiedział.

5

Odp: BEZPLODNOSC!!!

Moi kochani, spełniło się moje marzenie. Otóż jestem w ósmym tygodniu ciąży:) Urodzę mojemu kochanemu mężowi dzidziusia:) Jestem taka szczęśliwa, oboje jesteśmy:)

6

Odp: BEZPLODNOSC!!!

Rzaniu Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!

7

Odp: BEZPLODNOSC!!!

Aneczko, dziękuję bardzo:)

8

Odp: BEZPLODNOSC!!!

nareszcie dobra wiadomość napisz nieraz jak się czujesz

9

Odp: BEZPLODNOSC!!!

Jeśli chodzi o bezpłodność u mężczyzn chorych na cf - to nie jest źle. Medycyna w tej dziedzinie zrobiła większe postępy niż w leczeniu samej CF. Ja, choć choruję na cf mam (z pomocą medycyny) 2 dzieci.

10

Odp: BEZPLODNOSC!!!

piotr z pomoca medycyny tzn jaka?napisz cos więcej albo daj jakis kontakt do siebie.z gory dziekuje!!

11

Odp: BEZPLODNOSC!!!

Najpierw trzeba zrobić badanie nasienia - niestety u ok. 90% mężczyzn chorych na muko stwierdza się azoopsermię, czyli całkowity brak plemników w spermie. Wobec tego pozostaje biobsja najądrza i pobranie materiału. Potem bada się czy w pobranym materiale znajdują się plemniki, a jeśli są to czy są żywe i zdolne do zapłodnienia. Jeżeli okaże się, ze są to pozostaje wykonanie in vitro. Niestety szanse na jego powodzenie to w pierwszym podejściu ok. 30% (przy czym nikt nie gwarantuje czy dzidziuś nie będzie chory - bo oczywiście nosicielem będzie w każdym przypadku). Najsmutniejsze w tym wszystkim są koszty... ok. 10.000 zł :(

12

Odp: BEZPLODNOSC!!!

witam troszke mnie nie bylo i teraz patrze a tu bardzo duzo odpowiedzi za ktore serdecznie dziekuje!!!!!!!
jesli ktos chce ze mna porozmawiac oto moj numer gg:8669012
dziekuje jeszcze raz za zainteresowanie i zycze wszystkim spokojnych udanych i zdrowych swiat!!!!!!

13

Odp: BEZPLODNOSC!!!

Paweł, przepraszam, że tak późno, ale byłem tu długo nieobecny. Jeżeli chodzi o odpowiedź ba Twoje pytanie to jest dokłądnie tak jak napisał dimek

14

Odp: BEZPLODNOSC!!!

Piotr nic sie niestalo,jak to powiadaja,lepiej pozno niz wcale hihi!no tak  dobrze opisal poprzednik,ale chcialbym podzielic sie zToba wiadomosciami,napisz mi sms ze swoimi namiarami jak niechcesz tutaj ich podawac,aja sie zToba skontaktuje g-g albo smsowo!pozdrawiam.czekam na sms.501651426.Wesołych Świąt!!

15

Odp: BEZPLODNOSC!!!

A mi się udało bez pomocy medycyny. Tak poprostu normalnie :) Moja żona rodzi w marcu. Ciąża jak na razie przebiega prawidłowo. Pozdrawiam.

16

Odp: BEZPLODNOSC!!!

Jezeli chodzi o muko to znam zrzypadek mezczyzny z bialegostoku ktory doczekal sie szczesliwie potomstwa. Wbrew wszystkiemu mu sie udalo....

17

Odp: BEZPLODNOSC!!!

A ja mogę polecić bardzo dobrą niekonwencjonalną metodę na wyleczenie bezpłodności (jeśli ze strony medycznej nie wykryto żadnych problemów), z której skorzystało juz parenaście szczęśliwych par. Wykonuje to absolwentka studium niekonwencjonalnych metod leczenia P. Dorota. Jeśli jesteście zainteresowani podaje jej meila czarus111@wp.pl i nr telefonu 660288567.

18

Odp: BEZPLODNOSC!!!

Wszystko o bezpłodności i jej leczeniu - polecam artykuł Bezpłodność

19

Odp: BEZPLODNOSC!!!

Od paru lat borykam się z problemem niepłodności i mogę polecić Tobie/Wam dobrą klinikę, która leczy takie przypadki: http://www.invimed.pl/leczenie/leczenie-nieplodnosci-u-mezczyzn/
Może komuś pomoże jak i mi, pozdrawiam. ;)

20

Odp: BEZPLODNOSC!!!

Od paru lat borykam się z problemem niepłodności i mogę polecić Tobie/Wam dobrą klinikę, która leczy takie przypadki: http://www.invimed.pl/leczenie/leczenie … -mezczyzn/
Może komuś pomoże jak i mi, pozdrawiam. ;)

ps. przepraszam za dwa posty ale nie mogę edytować poprzedniego.

21

Odp: BEZPLODNOSC!!!

Dzięki Wam wszystkim za informację, sama staram się z mężem o potomka blisko 7 miesięcy, mamy nadzieję, że teraz się uda dzięki wspaniałemu lekarzowi, który nie tak dawno zaczął nas prowadzić. Ostatnio na: http://www.mamydzieci.pl/kategoria/prze … eplodnosc/ ciekawy artykuł o insyminacji, stosował ktoś z Was może?

22

Odp: BEZPLODNOSC!!!

My staramy się od 4 miesięcy i zaczynam się niepokoić. Po jakim czasie powinniśmy pójść do lekarza? Nie wiem też czy to bezpłodność męska czy może coś po mojej stronie. Nie wiem co robić.