Temat: rzeszów - czy mozecie polecić lekarza?

witam wszytskich serdecznie. mam problem z moją czteroletnią córeczką i chciałabym wykluczyć u niej mukowiscydozę (mamy w dalszej rodzinie chłopca chorego). wprawdzie zdiagnozowano u niej nadreaktywność oskrzeli na tle alergicznym, ale musimy sięgac po coraz silniejsze leki - jeszcze niedawno wystarczał berodual, ostatnio juz musielismy sięgnąć po teofilinę i dexaven plus dwa antybiotyki jednocześnie - w ciągu jednego dnia ze zwykłego kataru rozwinęło się zapalenie płuc z niewydolnością oddechową. mała ma ataki kaszlu, przy czym ma problem z wykrztuszeniem wydzieliny.
przepraszam, ze się tak rozpisałam, ale juz sama nie wiem, co mam o tym myśleć, chciałabym żeby trafic wreszcie na lekarza, który właściwie zaopiekuje się moim szkrabem i stąd prosba do was o polecenie jakiegoś dobrego lekarza.
z góry dziękuje i pozdrawiam.

2

Odp: rzeszów - czy mozecie polecić lekarza?

Witam. A mogę wiedzieć skąd Pani jest?? jezeli wojewodztwo Podkarpackie to proponowałbym Panią doktor Marte Rachel z Poradni Mukowiscydoza w Rzeszowie w szpitalu nr 2:) jeżeli Małopolska to Instytut w Rabce i Pana doktora Andrzeja Pogorzelskiego. Jak cos zostawiam moje gg 1533949 czasami jestem na niewidocznym więc prosze sie odezwać. Pozdrawiam

p.s w tych osrodkach rownież wykonywane sa badania na wykluczenie Mukowiscydozy:) jak rownież w instytucie matki i dziecka w Warszawie jeżeli Pani jest z tamtych okolic

3

Odp: rzeszów - czy mozecie polecić lekarza?

Hyh gapa ze mnie nie zauwazyłem że pisze Rzeszów więc opcja z Doktor M.Rachel wchodzi w grę. Dokładny adres Poradni: Szpital nr 2 ul. Lwowska 60 Doktor Marta Rachel przyjmuje mukolniki w piątki:) Pozdro

4

Odp: rzeszów - czy mozecie polecić lekarza?

dziekuję serdecznie, skorzystam z namiarów, mam nadzieję, ze to jednak nie bedzie muko, ale z kazdą infekcją jest coraz gorzej, i wolę wiedzieć, by wreszcie zacząć małą porządnie leczyć.pozdrawiam cieplutko.

5

Odp: rzeszów - czy mozecie polecić lekarza?

Też mam nadzieję że to nie Muko :) ale proszę pamiętać jakby nie było musi być dobrze.

6

Odp: rzeszów - czy mozecie polecić lekarza?

ADAM SIDOROWICZ 795135795 LEKARZ KTÓREMU POSTAWIONO ZARZUT ZLECENIA BANDYCKIEGO NAPADU NA PANSTWA POPIEL ORAZ ZARZUT UMYŚLNEGO USIŁOWANIA ZABÓJSTWA OSOBY UMIERAJĄCEJ NA OIOMIE